הדהה האולטימטיבי, או: פרולוג

תקופת מבחנים. אולי יש לומר מבחן. הסמסטר הראשון שלי בחזרה לאוניברסיטה היה דל מלכתחילה. התחלתי עבודה חדשה בהוסטל של אלו"ט ורציתי לודא שהעומס לא יהיה רב מדי, אז לקחתי רק שני קורסים. כלומר, רציתי לקחת שניים, אבל נשארתי רק עם אחד בשל התמכרות קשה ל Skyrim, הכותר האחרון של בתזדה.

אז אני לומד למבחן היחיד שלי, בפילוסופיה יונית. בשל חלוקת זמן מוצלחת, לפיה כל שעת עירות במהלך הסמסטר נותבה לעבודה או לגרואפ, אורק המחמד שלי בסקיירים, קראתי מעט מאוד ממה שהיה לאפלטון ולאריסטו לומר, וכהרגלי בקודש, מצאתי עצמי במרתון-קריאת-סיכומים. מיום ליום אני מבין שלא אספיק לקרוא את הכל, ומנסה להתמקד בטקסטים שנראים לי חשובים במיוחד. כמו הפייסבוק. או המייל.

From: Dad

Hi dear

Think am going to see Benito, and Jose too – of course.

When do u finish ur exams?

Want to join me?

Am going for a few weeks. U could make it shorter or longer.

Please ur PROPMT response

Love u

דהה!

אבל רגע. יש לי עבודה, יש מבחן בעוד יומיים. מתי אתה רוצה לצאת? מתי תרצה לחזור? תאריכים נסגרים, מספר פספורט וחמש שעות מאוחר יותר הוא מפרוורד לי את אישור הכרטיסים. רגע אחר כך, אני מקבל את סידור העבודה לשבועיים הקרובים, ואני מבין מה עשיתי.

בקשות החלפה, נסיונות למכור משמרות, טלפון למנהלת, לאמא. נסיונות עקרים להתרכז בחומר הנלמד. בבוקר המבחן התעוררתי באיחור והזמנתי מונית. הכספומט הראשון סרב לספק לי שטרות. השני גם כן. חשבונך עוקל על-ידי רשות האכיפה בשל דו"חות משטרה שהתנפחו לגודל אסטרונומי. אפלטון טוען שלכל דבר יש צורה אידאלית אבל הגישה שלנו לעולם האידאות עוקלה. אריסטו טוען שהצורה אימיננטית לדבר, וקיימת בתוכו, והיא מהותו. לכו זדיינו. אני ציניקן, ואני נוסע לדרום אמריקה.

מחשבה אחת על ”הדהה האולטימטיבי, או: פרולוג“

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s